Pięćdziesiąt twarzy Blacka / Fifty Shades of Black (2016)

Film

Czas trwania: 1 godz. 32 min.

Opis

Film „Pięćdziesiąt twarzy Blacka” to komediowa parodia znanej produkcji „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, stworzona przez utalentowanego reżysera Michaela Tiddesa. Historia, która rozwija się wokół życia milionera Christiana Blacka, jest nie tylko zabawna, ale również pełna zaskakujących zwrotów akcji, które sprawiają, że widzowie nie będą mogli oderwać się od ekranu.

Christian Black, zagrany przez utalentowanego Marlon Wayansa, to postać zabójczo przystojnego i nieprawdopodobnie bogatego milionera. Jednak nawet wśród luksusu i dostatku kryje się jego największy problem – kompletnie nieudolne zmagania w sferze łóżkowej. To tajemnica, którą starannie ukrywa przed światem, aż do momentu, gdy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka.

Katalizatorem zmian w życiu Christiana jest Hannah, wspaniale odgrywana przez Kali Hawk. Jako dziennikarka, Hannah przychodzi do biura milionera, aby przeprowadzić wywiad. Jednak w trakcie spotkania zaczynają wychodzić na jaw kolejne pikantne sekrety Blacka. Rozwija się między nimi relacja, która przenosi się poza ramy wywiadu, prowadząc do serii zabawnych i nieoczekiwanych sytuacji.

W miarę jak historia rozwija się, widzowie są świadkami coraz bardziej intymnych momentów pomiędzy Blackiem a Hannah. To właśnie dzięki temu film zyskuje na głębokości, łącząc elementy humorystyczne z romantycznymi, tworząc unikalne doświadczenie kinowe. Sprytne dialogi i brawurowe wykonanie aktorskie sprawiają, że każda scena jest pełna energii i śmiechu.

Marlon Wayans wciela się w rolę Christiana Blacka z wyjątkowym poczuciem humoru, dodając postaci charakteru i głębi. Jego zdolności komediowe doskonale współgrają z Kali Hawk, tworząc niezapomniany duet na ekranie. Chemia między aktorami jest palpacyjna, co przekłada się na autentyczność przedstawianych relacji.

Reżyser Michael Tiddes doskonale radzi sobie z parodią „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, wprowadzając nowe, świeże spojrzenie na znane motywy. Film nie tylko bawi widza, ale również zmusza go do spojrzenia na oryginalny materiał w zupełnie inny sposób. Tiddes nie boi się szarpać z konwencją i wykorzystuje komiczne momenty, aby stworzyć coś więcej niż zwykłą parodię.

„Pięćdziesiąt twarzy Blacka” to nie tylko satyra na poprzednią produkcję, ale również autonomiczny film, który potrafi zaskoczyć i rozbawić nawet najbardziej wymagających widzów. Z humorem, inteligentnymi dialogami i znakomitą grą aktorską, produkcja ta zasługuje na uwagę miłośników komedii romantycznych oraz fanów oryginalnego „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

Baner Zlukaj Film

Oglądaj online:

Baner Torrentos
reżyseria Michael Tiddes
scenariusz Rick Alvarez, Marlon Wayans
gatunek Komedia
produkcja USA
premiera 28 stycznia 2016 (Światowa) 8 kwietnia 2016 (Polska premiera kinowa)
boxoffice $22 227 514 na świecie$11 686 940 w USA$10 540 574 poza USA
budżet $5 000 000
dystrybucja Kino Świat
studio Baby Way Productions / IM Global
tytuł oryg. Fifty Shades of Black
Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?
Film jest parodią obrazu Sam Taylor-Johnson pod tytułem "50 twarzy Greya". Christian Black (Marlon Wayans) to przystojny milioner, który jeszcze nigdy nie uprawiał seksu, ale ukrywa ten fakt. Kiedy do jego biura przychodzi dziennikarka Hannah w celu zrobienia wywiadu (Kali Hawk) skrywana tajemnica wychodzi na jaw. Dłuższa relacja pomiędzy nimi sprawia, że nie mogą bez siebie żyć. To dopiero początek zabawnych sytuacji.
Aktor Postać
Christian
Hannah
Gary
Ron
Eli
Claire
Pani Robinson
Jesse
Kateesha
Ashley
Sydney
Mai
Dean Jordan
D.C.
Charlese
Dan Sullivan
Oficer James Cooper
Joe Mills
Technik
Great Mysterio
Becky
Carla
Yuki
Gregg
Asystentka Christiana Blacka
Odpychająca klientka klubu ze striptizem
Pani White
Szalony ojczym
Duża dziewczyna
Kierowca rikszy
Ochroniarz Kim K's
Panna White
Kochanek pani Robinson
Kobieta w windzie
Krawiec
Mama w windzie
Pan White
Chory pasażer w samolocie
Kelner w barze kawowym
Pani White
Przyszła panna młoda

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *