Minionki / Minions (2015)

Film

Czas trwania: 1 godz. 31 min.

Opis

Minionki (2015)

Reżyseria: Kyle Balda, Pierre Coffin

Gatunek: animacja, komedia

Czas trwania: 1 godz. 31 min.

Produkcja: USA

Obsada: Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney, Steve Coogan, Jennifer Saunders, Geoffrey Rush, Steve Carell

Opis:

W odległej przeszłości, w czasach dinozaurów, narodził się nowy gatunek: Minionki. Te niewielkie, żółte stworki od zarania dziejów miały jeden cel: służyć najpotężniejszym złoczyńcom na świecie.

Minionki przemierzyły wiele epok i kultur, pracując dla takich postaci jak T. Rex, Czyngis-chan, Napoleon czy hrabia Dracula. Niestety, ich podopieczni często ginęli w niefortunnych wypadkach, spowodowanych przez samolubne i nierozważne zachowanie Minionków.

W końcu, po śmierci swojego ostatniego szefa, Minionki pogrążyły się w rozpaczy. Kevin, Stuart i Bob, trójka najbardziej zaradnych i odważnych Minionków, postanowiła znaleźć nowego władcę, który będzie godzien ich służby.

Podróż Minionków prowadzi ich do Londynu, gdzie poznają Scarlett Overkill, piękną i przebiegłą złoczyńcę, która właśnie planuje wielki napad na Tower of London. Minionki postanawiają dołączyć do jej gangu i pomóc jej w realizacji planu.

Wkrótce jednak okazuje się, że Scarlett ma zupełnie inne plany wobec Minionków. Zamiast wykorzystać ich umiejętności, postanawia się ich pozbyć. Minionki muszą znaleźć sposób, aby przechytrzyć Scarlett i ocalić siebie oraz cały swój gatunek.

Wrażenia:

Minionki to pełna humoru i przygód animacja, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Film opowiada historię Minionków, które od zarania dziejów poszukują idealnego szefa. W rolach głównych występują Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney i Steve Coogan.

Film zachwyca przede wszystkim kreatywnością i oryginalnością. Minionki to niezwykle sympatyczne i zabawne postaci, które z pewnością skradną serca widzów. Film pełen jest absurdalnego humoru, który wywołuje uśmiech na twarzy.

Oprócz humoru, Minionki to również film pełen przygód. Minionki przemierzają cały świat, przeżywając wiele niesamowitych przygód. Film jest dynamiczny i nie pozwala się nudzić.

Podsumowując, Minionki to świetna animacja, która zapewni widzom wiele rozrywki. Film jest pełen humoru, przygód i kreatywnych pomysłów.

Oto kilka szczegółowych uwag na temat filmu:

  • Kreacja Minionków jest niezwykle udana. Stworki te są bardzo sympatyczne i zabawne, a ich ekspresja twarzy jest niezwykle wyrazista.
  • Dialogi w filmie są pełne humoru. Scenariusz jest bardzo dobrze napisany i zawiera wiele zabawnych zwrotów akcji.
  • Animacja w filmie jest bardzo dobra. Postaci i świat przedstawiony są szczegółowo i realistycznie odwzorowane.
  • Film jest pełen przygód. Minionki przemierzają cały świat, przeżywając wiele niesamowitych wydarzeń.

Podsumowując, Minionki to świetna animacja, która zapewni widzom wiele rozrywki. Film jest pełen humoru, przygód i kreatywnych pomysłów.

Baner Zlukaj Film

Oglądaj online:

Baner Torrentos
reżyseria Kyle Balda, Pierre Coffin
scenariusz Brian Lynch
gatunek Animacja, Familijny, Komedia
produkcja USA
premiera 11 czerwca 2015 (Światowa) 26 czerwca 2015 (Polska premiera kinowa)
boxoffice $1 159 444 662 na świecie$336 045 770 w USA$823 398 892 poza USA
budżet $74 000 000
dystrybucja United International Pictures Sp z o.o.
studio Illumination Entertainment
tytuł oryg. Minions

Minionki: Początek

W mrocznej, prehistorycznej jaskini, wśród prymitywnych gadów, żyje grupa żółtych, mniejszych od człowieka stworzeń. Są to Minionki, istoty stworzone do służby nikczemnym panom. W ciągu wieków zdążyły już służyć wielu tyranom, od tyranozaura rexa po Napoleona. Niestety, ich służba zawsze kończyła się tragicznie, ponieważ Minionki nie są zbyt bystre i często niechcący doprowadzają do śmierci swoich władców.

W końcu, w 1968 roku, Minionki stają przed największym wyzwaniem w swojej historii. Ich ostatni szef, szalony naukowiec, zostaje przypadkowo wysadzony w powietrze. Minionki zostają bez pana i pogrążają się w rozpaczy.

Trójka najodważniejszych Minionków - Kevin, Stuart i Bob - postanawia znaleźć nowego szefa. Wyruszają więc w podróż do Londynu, gdzie odbywa się tajna konwencja złoczyńców.

Na konwencji Minionki poznają Scarlett Overkill, piękną i morderczą złoczyńcę. Scarlett jest zachwycona Minionkami i proponuje im, aby zostali jej sługami. Minionki są zachwycone, że w końcu znalazły godnego ich szefa.

Scarlett ma dla Minionków ważny cel. Chce ukraść koronę królowej Elżbiety II. Minionki podejmują się zadania i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Muszą zmierzyć się z brytyjskim wywiadem, królową Elżbietą II i nawet samym diabłem.

W końcu Minionki udaje się ukraść koronę. Jednak Scarlett nie jest zadowolona. Chce przejąć władzę nad światem. Minionki zdają sobie sprawę, że popełniły błąd i muszą powstrzymać Scarlett.

Minionki podejmują walkę z Scarlett i jej sługami. W końcu udaje im się pokonać Scarlett i uratować świat. Minionki znajdują nowego szefa, który nie jest nikczemnikiem. Jest nim Gru, młody chłopiec, który marzy o zostaniu złoczyńcą.

Ocena filmu

Minionki to zabawna i pełna humoru animacja, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Film jest pełen absurdalnych sytuacji i gagów, które wywołują uśmiech na twarzy.

Animacja jest wykonana w wysokiej jakości i zachwyca ładnymi, kolorowymi obrazami. Bohaterowie są sympatyczni i łatwo się z nimi identyfikować.

Film jest również pełen ważnych przesłanek. Minionki uczą nas, że ważne jest, aby znaleźć swoje miejsce w świecie i nie podążać ślepo za innymi. Uczą nas również, że nawet z najmniejszych stworzeń mogą wyrosnąć prawdziwi bohaterowie.

Podsumowanie

Minionki to film, który warto zobaczyć. Jest to zabawna i wzruszająca historia, która zachwyci widzów w każdym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *