Za jakie grzechy / New in Town (2009)

Film

Czas trwania: 1 godz. 36 min.

Opis

Ambitna pracowniczka dużej firmy ma za zadanie dopilnować reorganizacji jednej z fabryk. Oznacza to przeprowadzkę ze słonecznej Florydy do zaśnieżonej Minnesoty.

Oglądaj online za darmo

Wersja językowa: Napisy PL   Jakość: 1080p

reżyseria Jonas Elmer
scenariusz C. Jay Cox / Ken Rance
gatunek Komedia rom.
produkcja USA
premiera 29 stycznia 2009 (świat)
boxoffice $29 010 817 na świecie$16 734 283 w USA$12 276 534 poza USA
budżet $8 000 000
dystrybucja SPI International Polska Sp. z o.o.
studio Gold Circle Films (przedstawia) / Lionsgate (przedstawia) / Edmonds Entertainment Group (EEG) /
data produkcji 2009
tytuł oryg. New in Town
inne tytuły Za jakie grzechy Polska Chilled in Miami (tytuł roboczy) USA
Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renée Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym krokiem w jej karierze. Tymczasem, atrakcyjne z pozoru wyzwanie, okazuje się zwykłą reorganizacją małego zakładu przemysłowego w... Minnesocie. Przeprowadzka z tętniącej życiem Florydy na prowincję całkowicie wywraca do góry nogami jej dotychczasowy styl życia i wciąga w szereg niekończących się wpadek i tarapatów. Jak sprawdzą się eleganckie szpilki i modne stroje na zmrożonych ulicach małego miasteczka? Czy możliwe, aby Ted, zwykły facet z Minnesoty został mężczyzną jej życia?
Lucy Hill (Renée Zellweger) jest ambitną konsultantką firmy z Miami. Kocha swoją pracę, a w szczególności wspinanie się na coraz wyższe stanowiska. Kiedy zostaje jej zaoferowane tymczasowe przeniesienie do Minnesoty w celu reorganizacji tamtejszego zakładu przemysłowego, Lucy szuka w tym szansy na kolejny awans. Jednak podczas pobytu w Minnesocie, zmienia swoje nastawienie do życia i, co jeszcze bardziej zaskakujące, poznaje mężczyznę swoich marzeń.
Lucy Hill (Renée Zellweger) to ambitna i dobrze rokująca menadżerka z Miami. Uwielbia eleganckie obuwie, piękne samochody, kocha wspinać się po szczeblach kariery. Kiedy pewnego razu dostaje propozycję tymczasowej pracy w odległym i odludnym miejscu, gdzie trzeba przeprowadzić restrukturyzację zakładu przemysłowego, bez wahania podejmuje wyzwanie, według niej będące przyczyną kolejnego awansu. To co z początku jest tylko kolejnym zawodowym zadaniem, staje się wkrótce wielkim życiowym doświadczeniem, dzięki któremu Lucy zaczyna bardziej doceniać własne życie i poznaje mężczyznę swoich marzeń (w tej roli Harry Connick, Jr.).
Lucy Hill uwielbia designerskie sukienki, drogie samochody i wspinanie się po szczeblach kariery. Taka kobieta musi mieszkać w miejscu, które będzie w stanie sprostać jej wysokim oczekiwaniom - a dokładnie - w uwielbianym przez bogaczy słonecznym Miami. Pewnego dnia zarząd firmy decyduje się wysłać ją na krótkoterminową podróż służbową do małego miasteczka New Ulm w Minnesocie, w najzimniejszym momencie zimy. W związku z modernizacją znajdującej się tam małej fabryki Lucy będzie musiała zmniejszyć o połowę liczbę zatrudnionych tam pracowników. Aby spełnić zadanie kierownictwa firmy, Hill jest zmuszona dostosować się do surowego klimatu, a także do miejscowych, którzy przyjęli ją, delikatnie mówiąc, niezbyt ciepło...
Bardziej niż na przyjaźniach, kobiecie zależy na posiadaniu luksusowego samochodu i szafy pełnej butów. Kiedy Lucy dostaje kolejne służbowe zlecenie, wierząc, że jest to kolejny wielki krok w jej karierze, bez namysłu godzi się na jego wypełnienie. Okazuje się, że kobieta musi przenieść się z ukochanego Miami, do cichego miasteczka w Minnesocie. Kiedy Lucy zbliża się do mieszkańców New Ulm, odkrywa, że w życiu są dużo ważniejsze rzeczy od zawodowej kariery i zarabiania wielkich pieniędzy. Ponadto kobieta poznaje bardzo przystojnego Toma Mitchella (Harry Connick Jr.).
Aktor Postać
Renée Zellweger Lucy Hill
Siobhan Fallon Hogan Blanche Gunderson
Harry Connick Jr. Ted Mitchell
J.K. Simmons Stu Kopenhafer
Frances Conroy Trudy Van Uuden
Nancy Drake Flo
Hilary Carroll Kimberley
Mike O'Brien Lars Ulstead
Ferron Guerreiro Bobbie Mitchell
James Durham Rob Deitmar
Robert Small Donald Arling
Wayne Nicklas Harve Gunderson
Jimena Hoyos Cathy
Suzanne Coy Kiki
Ordena Stephens Leslie
Devin McCracken Maurice
Leif Lynch Albert
Adam Cronan Wes
Peter Jordan Edwin Schuck
Christopher Read Oficer Olafsen
Tom Wahl Harman
Dan Augusta Billy Gunderson
Marilyn Boyle Winnie
Stewart J. Zully Wallace Miller
Barbara James Smith Joan
Benjamin Beauchemin Waylon
Kristen Harris Matka w supermarkecie
Blane Cypurda Chłopiec w supermarkecie
Vanessa Kuzyk Reporterka
Matt Kippen Biznesmen
Paul Aldanée Gość w hotelu
Raven Armando Astone Więzięń
Cory Cassidy Ochroniarz
Ryan DeLong Pracownik fabryki Munck
Joel Edwards Kierownik hotelu
Isaac Feldman Prawnik
Robert Gonzalez-Pino Prawnik
Kristina Plisko Kobieta w klubie
Kristen Sawatzky Sprzedawczyni
Koby Shimada Japoński gangster
Tracy Beemer Stewardessa
Brett Sorensen Kierowca UPS
Ty Wood Hokeista

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *