Dziewczyny z Dubaju® (2021)

Film

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Opis

Film „Dziewczyny z Dubaju® (2021)” w reżyserii Marii Sadowskiej przenosi widzów w świat marzeń i ambicji młodej Emi. Przez lata tęskniła za wielkim światem, a gdy tylko pojawiła się okazja, z determinacją wkroczyła w ekskluzywny krąg jako dama do towarzystwa. To ona, w odpowiedzi na zaproszenie arabskich szejków, staje się rekruterką dla polskich miss, celebrytek, gwiazd ekranu i modelek. Jednak luksusowe przywileje tego zamkniętego świata skrywają w sobie mroczną stronę, która niebawem wyjdzie na jaw.

Emi, nieustraszona i pełna ambicji, krocząc po ścieżce marzeń, staje się centralną postacią filmu. Jej determinacja oraz gotowość do podjęcia wyzwań prowadzą ją przez labirynt arabskich luksusów. Podejmując rolę damy towarzyskiej, Emi wkrótce staje się członkiem elitarnej społeczności, gdzie pozornie wszystko jest możliwe. Jednakże w tej opowieści nie brakuję zaskakujących zwrotów akcji.

Film nie tylko ukazuje świat luksusu i przepychu, ale również kryje w sobie wyjątkowy przekaz. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach odkrywa hipokryzję polskiego show biznesu, ujawniając nieoczekiwaną prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”. To nie tylko opowieść o marzeniach i ich cenach, lecz także o konfrontacji z rzeczywistością, która nie zawsze odpowiada wyobrażeniom.

Maria Sadowska, w swoim charakterystycznym stylu, reżyseruje film z finezją i wrażliwością na detale. Dzięki jej talentowi oraz zaangażowaniu, „Dziewczyny z Dubaju® (2021)” stają się nie tylko widowiskowym spektaklem, lecz także głębokim studium ludzkiej natury. Widzowie są zaproszeni do wnikliwego przyjrzenia się postaciom, ich motywacjom oraz konsekwencjom wyborów, jakie podejmują.

Niezwykła siła tego filmu tkwi w jego zdolności do poruszenia widza na wielu płaszczyznach. Świat Emi to nie tylko ekstrawaganckie przyjęcia i drogie prezenty, lecz także emocjonalna podróż ku samopoznaniu i konfrontacji z własnymi ideałami. To opowieść, która zmusza do refleksji nad własnymi marzeniami i wartościami.

Wśród błysku fleszy i mgnień kamer, „Dziewczyny z Dubaju® (2021)” rzuca światło na rzeczywistość, która często pozostaje ukryta za fasadą pozorów. To film, który nie tylko bawi i wciąga, ale także zmusza do zastanowienia się nad własnym postrzeganiem świata i ludzi wokół nas. Maria Sadowska stworzyła dzieło, które wyróżnia się w tłumie produkcji kinowych swoją autentycznością i odwagą w dotknięciu trudnych tematów.

„Dziewczyny z Dubaju® (2021)” to więcej niż tylko film. To opowieść, która zostaje z widzem na długo po zakończeniu seansu, skłaniając do głębszych refleksji nad sensem własnych wyborów i marzeń.

Baner Zlukaj Film

Oglądaj online:

Baner Torrentos
reżyseria Maria Sadowska
scenariusz Lucas Coleman, Mitja Okorn
gatunek Dramat, Erotyczny, Sensacyjny
produkcja Polska
premiera 22 listopada 2021 (Światowa) 26 listopada 2021 (Polska premiera kinowa)
boxoffice $8 177 284 na świecie$8 177 284 poza USA
na podstawie Piotr Krysiak (książka) / Agnieszka Olejnik (współpraca scenariuszowa) ...więcej
studio Ent One
tytuł oryg. Dziewczyny z Dubaju®
inne tytuły Girls to Buy Miedzynarodowe

W niezwykłym filmie "Dziewczyny z Dubaju® (2021)" w reżyserii Marii Sadowskiej, widzowie zostają zaproszeni do fascynującego świata marzeń i ambicji. Główną bohaterką jest Emi, młoda kobieta, która od zawsze tęskniła za wielkimi możliwościami, które życie może jej zaoferować. Kiedy tylko nadarza się szansa, Emi bez wahania wplątuje się w wir ekskluzywnego środowiska, stając się niezwykle pożądaną damą towarzyską dla arabskich szejków.

Historia rozpoczyna się od marzeń i pragnień Emi, która od najmłodszych lat wiedziała, że nie chce ograniczać się jedynie do swojej dotychczasowej rzeczywistości. Kiedy wreszcie nadarza się okazja, aby wejść na wyższy poziom społeczeństwa, Emi decyduje się na ten krok bez zastanowienia. To właśnie ona, zachwycona perspektywą nowego życia, rozpoczyna swoją podróż do Dubaju, gdzie zaczyna pełnić rolę damy towarzyskiej dla wpływowych szejków.

Jednakże szybko okazuje się, że świat luksusu i wyrafinowanego stylu życia ma swoje mroczne oblicze. Emi, będąc w samym centrum tego światka, zaczyna dostrzegać ukryte tajemnice oraz hipokryzję, która nim rządzi. Kiedy rozpoczyna rekrutację polskich miss, celebrytek, gwiazd ekranu i modelki, jej perspektywa na ten intrygujący świat ulega zmianie.

Film "Dziewczyny z Dubaju" oparty jest na autentycznych wydarzeniach, co nadaje mu niezwykłą autentyczność i prawdziwość. Widzowie mają okazję zagłębić się w kulisy polskiego show biznesu i poznać całą prawdę na temat tzw. "afery dubajskiej". Reżyserka Maria Sadowska w mistrzowski sposób ukazuje świat pozornego blasku, który w rzeczywistości skrywa wiele tajemnic i niebezpieczeństw.

W filmie "Dziewczyny z Dubaju® (2021)", Maria Sadowska kieruje widzów w głąb fascynującej opowieści o marzeniach, ambicjach oraz cenach, jakie trzeba zapłacić za wejście w świat pozornej doskonałości. Poprzez losy Emi i jej towarzyszy podróży do Dubaju, publiczność ma okazję zastanowić się nad ceną sławy, luksusu i prestiżu. Czy życie w blasku fleszy jest warte utraty własnej tożsamości i godności? To pytanie towarzyszy widzom przez cały seans, prowokując do refleksji nad własnymi wartościami i wyborami życiowymi.

"Dziewczyny z Dubaju® (2021)" to film pełen napięcia, emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Maria Sadowska w mistrzowski sposób prowadzi widzów przez labirynt relacji społecznych, pokazując, jak łatwo można się zagubić w świecie pozorów i iluzji. Jednakże to także historia o odwadze, determinacji i poszukiwaniu własnej ścieżki w mrocznym labiryncie światowej sławy.

Aktor Postać
Emi
Dorota
Marianna Kinia
Kamila
Sam
Bartek
Bahir
Carlito
Santino
Ojciec Bartka
Matka Bartka
Joanna
Matka Emi
Dimitri
Dziewczyna w szortach
Jan
Dziewczyna
Dziewczyna
Piłkarz
Malina
Pan X
Wuj Santino
Polityk
Polityk
Dziewczyna
Włoska dziewczyna
Mroczna dziewczyna
Blondynka Andżela
Dziewczyna
Dziewczyna
Roksana
Piosenkarka rockowa
"Orłówka"
Laska
Młoda dziewczyna
Tancerka
Dziewczyna
Dziewczyna
Stewardessa
Ciemnoskóry kierowca
Jeffrey Epstein
Córka Emi w wieku 3 lat
Córka Emi w niemowlęctwie
Hiphopowiec
Policjantka
Wychowawczyni w przedszkolu
Piłkarz
Piłkarz
Fotograf
Asystent fotografa
Róża
Sarah
Kara
"Króliczek"
"Króliczek"
Pracownica kasyna
Konsjerż
Ksiądz
Reżyser
Gitarzysta
Młoda dziewczyna
DJ Seb
DJ-ka w Dubaju
Dziennikarka
Krupier
Krupierka
Krupierka
Krupier
Krupier
Krupierka
Krupier
Krupier
Krupier
Krupierka
Krupier
Krupierka
Krupier
W napisach końcowych jako Markus Moretti
Ochroniarz
Dziewczyna uprawiająca seks na słoniu / Dziewczyna duszona paskiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *