Skyline (2010)

Film

Czas trwania: 1 godz. 32 min.

Opis

Kiedy nad Los Angeles pojawiają się dziwne niebieskie światła, zaczynają znikać mieszkańcy. Ocalałym pozostaje walka o życie z obcymi.

Oglądaj online za darmo

Wersja językowa: Napisy PL   Jakość: 1080p

reżyseria Colin Strause / Greg Strause
scenariusz Joshua Cordes / Liam O'Donnell
gatunek Akcja / Sci-Fi
produkcja USA
premiera 11 listopada 2010 (świat)
boxoffice $66 821 036 na świecie$21 393 620 w USA$45 427 416 poza USA
budżet $10 000 000
dystrybucja Vision Film Distribution
studio Rogue Pictures (przedstawia) / Hydraulx / Rat Entertainment (współudział) /
data produkcji 2010
tytuł oryg. Skyline
inne tytuły Skyline Polska
Nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do LA na urodziny najlepszego przyjaciela Jarroda, Terry’ego (DONALD FAISON).  Po przybyciu na miejsce, wraz z jego dziewczyną, Candice (BRITTANY DANIEL) rozpoczyna się impreza. Teraz tylko pierwotny instynkt przetrwania może pomóc umknąć tysiącom gigantycznych stworów, które nawiedziły miasto w poszukiwaniu ludzi. Obcy o różnych dziwacznych kształtach wydają się być niezniszczalni. W thrillerze "Skyline" koniec świata nastąpi… tuż za oknem.
Grupa przyjaciół budzi się po całonocnej imprezie w Los Angeles. To, co wydawało się wschodzącym słońcem okazuje się tajemniczym światłem. Jasność dobywa się wprost z nieba, a ludzie zostają wciągani wprost do jej źródła. Niezwykłe zjawisko to zaledwie początek kosmicznej inwazji, której rozmiarów nikt nie był w stanie przewidzieć. Tysiące ogromnych i niezniszczalnych stworzeń mają tylko jeden cel ? wyeliminować życie na ziemi. Ocalałym nie pozostaje nic innego jak walka o życie swoje, swoich przyjaciół, a nawet całej planety.
Pewnej nocy mieszkańcy Los Angeles zauważają na niebie dziwne, niebieskie światła. Ich natężenie nasila się po wschodzie słońca. Zaciekawieni wyglądają przez okna i zmieniają się w bezwolne zombie. Z godziny na godzinę mieszkańcy miasta zaczynają znikać wnętrzach dziwnych, przerażających, latających obiektów, które penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Wśród latających obiektów są tankowce, które potrzebują paliwa, polują na ludzi. Są wielkie, bardzo sprawne i szybkie. Z kolei Hydry są jak latające meduzy skrzyżowane z odrzutowcami. Najmniejszymi są drony, które dzięki małym rozmiarom mogą wchodzić do budynków w poszukiwaniu ludzi. Dzień wcześniej, Jarrod (Eric Balfour) i Elaine (Scottie Thompson) wyruszyli do Los Angeles na urodziny swojego przyjaciela. Teraz tylko pierwotny instynkt przetrwania może pomóc im w ucieczce przed tysiącami gigantycznych Obcych, którzy wydają się być niezniszczalni.
Aktor Postać
Eric Balfour Jarrod
Scottie Thompson Elaine
Brittany Daniel Candice
Crystal Reed Denise
Neil Hopkins Ray
David Zayas Oliver
Donald Faison Terry
Robin Gammell Walt
Tanya Newbould Jen
J. Paul Boehmer Colin
Phet Mahathongdy Matka z dzieckiem w samolocie / Barmanka
Byron McIntyre Kierowca limuzyny
Jackie Marin Kobieta w basenie
Tony Black Derek
Eliza Till Dziewczyna na imprezie
James Huang Żołnierz
Erik Rondell Żołnierz
Johnny DeBeer Żołnierz z rakietą
Lauren Marin Porwana dziewczyna
Matt Frels Porwany mężczyzna
Pam Levin Porwana ciężarna
Aneliese Roettger Modelka
Elena Kolpachikova Cyganka
Leon 'Lee' Fuller Pasażer
Marie Grujicic-Delage Kobieta z nosidłem dla psa
Gladys Khan Indyjska dyplomatka, pasażerka
Mobin Khan Indyjski dyplomata, pasażer
Waymond Lee Podróżny na lotnisku
Justin Reed Ochroniarz na lotnisku
Vanessa Ross Stewardessa
Evan Shafran Pasażer samolotu
Abu Baker Siddiq Kierowca limuzyny na lotnisku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *