Jak się pozbyć cellulitu (2011)

Film

Czas trwania: 1 godz. 53 min.

Opis

Tytuł filmu: „Jak się pozbyć cellulitu (2011)”
Reżyser: Andrzej Saramonowicz

„Jak się pozbyć cellulitu” to pełna humoru i niespodzianek komedia, która rzuca światło na przyjaźń dwóch niezwykle różnych kobiet – Ewy (Dominika Kluźniak) i Maji (Maja Hirsch). W życiu przyjaciółek pojawia się jednak Kornelia (Magdalena Boczarska), masażystka w ekskluzywnym SPA, która stanie się inicjatorką szalonych przygód.

Historia rozpoczyna się, gdy Ewa i Maja trafiają do luksusowego SPA, szukając ratunku przed cellulitem i chęcią odstresowania się. Tam spotykają Kornelię, nie tylko utalentowaną masażystkę, ale także kobietę pełną energii i szalonego entuzjazmu do życia. Kornelia wplątuje przyjaciółki w wir ekscytujących przygód, które przekraczają granice ich dotychczasowego komfortu.

Dominika Kluźniak jako Ewa i Maja Hirsch jako Maja doskonale oddają różnice między ich postaciami. Ewa, bardziej zorganizowana i poważna, a Maja, bardziej beztroska i skłonna do szalonych pomysłów, tworzą komediową mieszankę, która stanowi fundament filmowej rozrywki.

Magdalena Boczarska w roli Kornelii dodaje do filmu nuty szaleństwa i nieprzewidywalności. Jej postać staje się katalizatorem dla zmian w życiu przyjaciółek, a jej zwariowane pomysły prowadzą do śmiechu i absurdalnych sytuacji. Kornelia staje się duszą tego szalonego trójkąta.

W trakcie tych zwariowanych przygód dziewczyny zdają sobie sprawę, że prawdziwa przyjaźń to coś znacznie cenniejszego niż walka z cellulitem. Film ukazuje, że czasem warto odpuścić sobie presję piękna zewnętrznego i skupić się na wartościach międzyludzkich. Głęboka przyjaźń między Ewą a Mają staje się fundamentem, który pomaga im przejść przez wszystkie absurdalne i śmieszne sytuacje, z jakimi mają do czynienia.

Andrzej Saramonowicz jako reżyser umiejętnie balansuje między absurdalnymi sytuacjami a przekazem o wartości prawdziwej przyjaźni. Film nie tylko bawi, ale również przemyca ważne przesłanie o akceptacji siebie i innych, niezależnie od urody czy niedoskonałości.

„Jak się pozbyć cellulitu” to film, który zaprasza widza do świata pełnego śmiechu, szaleństwa i prawdziwej kobiecej przyjaźni. Przygody Ewy, Maji i Kornelii stanowią doskonałą rozrywkę, jednocześnie przypominając, że w życiu warto docenić wartość prawdziwych relacji, które czasem mogą być ważniejsze niż perfekcyjna skóra.

Baner Zlukaj Film

Oglądaj online:

Baner Torrentos
reżyseria Andrzej Saramonowicz
scenariusz Andrzej Saramonowicz, Anna Andrychowicz-Słowik
gatunek Komedia
produkcja Polska
premiera 4 lutego 2011 (Światowa i polska premiera kinowa)
dystrybucja Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
studio Warner Bros. Entertainment Polska
tytuł oryg. Jak się pozbyć cellulitu
inne tytuły How to Get Rid of Cellulite Miedzynarodowe

Jak się pozbyć cellulitu (2011) to polska komedia romantyczna w reżyserii Andrzeja Saramonowicza. Film opowiada o dwóch przyjaciółkach, Ewie i Mai, które poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię. Kornelia wciąga je w wir szalonych przygód, które wystawią ich przyjaźń na próbę.

Ewa jest prawniczką, która właśnie przeżywa rozwód. Jest rozczarowana mężczyznami i nie wierzy, że jeszcze kiedykolwiek znajdzie prawdziwą miłość. Maja jest dziennikarką, która właśnie zakończyła wieloletni związek. Jest zraniona i nie potrafi odnaleźć się w samotności.

Dziewczyny trafiają do SPA, aby się odprężyć i zrelaksować. Tam poznają Kornelię, która jest całkowitym przeciwieństwem Ewy i Mai. Jest piękna, pewna siebie i uwodzicielska. Kornelia od razu wpada w oko Ewie, która zaczyna się nią fascynować. Maja natomiast jest zazdrosna o powodzenie Kornelii i zaczyna się z nią rywalizować.


Kornelia wciąga przyjaciółki w swoje życie. Zabiera je na imprezy, randki i wyjazdy. Dziewczyny poznają nowych ludzi i przeżywają niezapomniane przygody. W trakcie tych przeżyć Ewa i Maja zaczynają się do siebie zbliżać. Odkrywają, że mają wiele wspólnego i że mogą na sobie polegać.

[Image of Kornelia na imprezie]

W pewnym momencie Ewa i Maja muszą zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami. Ewa musi stawić czoła swojej niechęci do mężczyzn i przyznać się do swoich uczuć do Kornelii. Maja natomiast musi poradzić sobie z rozstaniem z byłym partnerem i zacząć życie od nowa.

Ostatecznie Ewa i Maja wychodzą z tych wyzwań zwycięsko. Zdobywają nową pewność siebie i otwierają się na miłość. Odnajdują także prawdziwą przyjaźń, która jest dla nich najważniejsza.

[Image of Ewa i Maja trzymają się za ręce]

"Jak się pozbyć cellulitu" to zabawna i wzruszająca komedia o kobiecej przyjaźni. Film jest pełny humoru, ale także porusza ważne tematy, takie jak miłość, rozstanie i samoakceptacja.

Poniżej znajdują się niektóre z elementów, które sprawiają, że film jest wart obejrzenia:

  • Doskonała obsada: Magdalena Boczarska, Dominika Kluźniak i Maja Hirsch grają w filmie z werwą i pasją.
  • Zabawny scenariusz: Film jest pełen humoru, który sprawi, że będziesz się śmiać do łez.
  • Wzruszające momenty: Film porusza ważne tematy, takie jak miłość, rozstanie i samoakceptacja.

Jeśli szukasz zabawnej i wzruszającej komedii, która wniesie trochę pozytywnej energii do Twojego życia, to "Jak się pozbyć cellulitu" jest filmem dla Ciebie.

Aktor Postać
Kornelia Matejko
Ewa Silberberg
Maja Minorska
Maciej Zgirski
Krystian Parzyszek
Jerzy / Jerry
Jakub Silberberg
Marlena Bojko
Komisarz Filc
Rubenek
Rubenek
Pokojowa
Baniowa
Młoda mniszka
Stara mniszka
Dziennikarka
Hanna Rubin
Aspirant Ziemba
Mimi
Żona Krystiana
Mama
Mama
Mama
Tajemniczy kurier
Taksówkarz
Cygan
Kloszard
Ofiara Jerry'ego
Odstrzelony
Mniam mniam
Arab
Arab
Białoruski dyżurny
Żona Jerry'ego
Żona Jerry'ego
Żona Jerry'ego
Kobieta w lochach
Kobieta w lochach
Kobieta w lochach
Kobieta w lochach
Kobieta w lochach
Kobieta w lochach
Kobieta w lochach
Kobieta w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Mężczyzna w lochach
Dubler Zgirskiego
Mniszka
Mniszka
Mniszka
Mniszka
Mniszka
Kobieta na posterunku policji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *