Rodzinka Robinsonów / Meet the Robinsons (2007)

Film

Czas trwania: 1 godz. 42 min.

Opis

Młody geniusz wyrusza w podróż do przyszłości, aby odzyskać swój wynalazek.

Oglądaj online za darmo

Wersja językowa: Napisy PL   Jakość: 1080p

reżyseria Stephen J. Anderson
scenariusz Michelle Bochner / Jon Bernstein / więcej...
gatunek Animacja / Familijny / Komedia / Sci-Fi
produkcja USA
premiera 23 marca 2007 (świat)
świat Animacje Disneya
boxoffice $169 333 034 na świecie$97 822 171 w USA$71 510 863 poza USA
na podstawie William Joyce "A Day with Wilbur Robinson" (książka) / Robert L. Baird (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
dystrybucja Forum Film Poland
studio Walt Disney Animation Studios / Walt Disney Pictures
data produkcji 2007
tytuł oryg. Meet the Robinsons
inne tytuły Rodzinka Robinsonów Polska A Day with Wilbur Robinson (tytuł roboczy) USA Beetle (inny tytuł) Filipiny
Historia chłopca - geniusza, który pewnego dnia konstruuje maszynę pozwalającą odzyskać utracone wspomnienia. Okazuje się, że maszyna uruchamia przejście w czasie. Wilbur przenosi się do swojej przyszłości – do świata, którego istnienie zależy tylko od niego...
Lewis ma 12 lat i jest genialnym wynalazcą. Właśnie zbudował maszynę pamięci, dzięki której pozna historię swojej rodziny. Niestety zostaje ona skradziona przez Bowlera - podstępny i tajemniczy czarny charakter. Wilbur Robinson, chłopiec z przyszłości, pomaga Lewisowi i razem z całą rodzinką Robinsonów przeżywają wiele niezwykłych przygód w krainie jutra.
Lewis jest 12 letnim chłopcem żyjącym w sierocińcu. Jest wynalazcą i geniuszem, bierze udział w Konkursie Naukowców wystawiając urządzenie do wydobywania wspomnień. Od tego momentu zaczyna się jego wspaniała historia tak dla dzieci jak i dla dorosłych.
Walt Disney Pictures w swojej najnowszej animacji zabiera nas w podróż w czasie. Historia zaczyna się od Leona - małego geniusza, który uwielbia wynalazki. Ma też ogromną nadzieję, że w końcu znajdzie sobie rodzinę, której nigdy nie miał. Leon wyruszy w podróż która zaprowadzi go do miejsca, jakiego nawet on by nie wymyślił. Miejsca, w którym słowo "niemożliwe" już nie istnieje: do przyszłości. Zabiera go tam tajemniczy kolega - Albert Robinson, który zawsze jest o krok przed przeciwnikami. Ta zwariowana dwójka musi stawić czoło dinozaurowi, czarnym charakterom i śpiewającym żabom, a wszystko po to, by ocalić świat. Ale oprócz Alberta w rodzinie Robinsonów są jeszcze inne tak niesamowite postaci: mama Franny, która uczy żaby grać w zespole jazzowym, dziadek Marian, który nosi ubrania tył na przód, uwielbiająca taniec disco babcia Luiza oraz szwagier Arek - intergalaktyczny dostarczyciel pizzy o wyglądzie superbohatera.
Wskocz w maszynę pamięci, genialny wynalazek młodego naukowca Lewisa! Poznaj jego przyszłość, a w niej nietuzinkową rodzinkę Robinsonów! W fantastycznym świecie jutra w 2037 roku, gdzie rapujące żaby i psy w okularach są tak popularne jak gadające dinozaury Lewis odkrywa, że kształt przyszłości zależy tylko od niego. Razem z wspaniale zwariowaną, nowo poznaną kompanią, chłopiec poznaje wartości wiary w siebie i więzów rodzinnych!
Poznaj błyskotliwego młodego wynalazcę Leona, który konstruuje specjalną maszynę, by odnaleźć wspomnienia o utraconej rodzinie. Nieoczekiwany splot wydarzeń sprawi, że zamiast w przeszłość, chłopiec będzie musiał wybrać się w przyszłość - do roku 2037, gdzie rapujące żaby, psy w okularach czy gadające dinozaury nie są niczym niezwykłym.
Aktor Postać
Jordan Fry Lewis
Angela Bassett Mildred
Tom Kenny Pan Willerstein
Harland Williams Carl
Wesley Singerman Wilbur
John H. H. Ford Pan Harrington
Dara McGarry Pani Harrington / Recepcjonistka
Laurie Metcalf Lucille Krunklehorn
Don Hall Trener / Gaston
Paul Butcher Stanley
Tracey Miller-Zarneke Lizzy
Michaela Jill Murphy Młoda Franny
Stephen J. Anderson Dziadek Bud / Tallulah / Facet w kapeluszu
Ethan Sandler Doris / CEO / Spike / Dmitri / Laszlo / Fritz / Petunia
Nathan Greno Lefty
Kelly Hoover Ciocia Billie
Adam West Wujek Art
Nicole Sullivan Franny
Aurian Redson Frankie
Joe Mateo T-Rex
Tom Selleck Cornelius
Joe Whyte Reporter
Cameron Covell
Cooper Cowgill
David Cowgill
Makenna Cowgill
Terri Douglas
Jackie Gonneau
Mick Hazen
Shannon O'Connor
Jordan Del Spina
Lynwood Robinson
Grace Rolek
Greyson Spann
Krista Swan
Fred Tatasciore

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *